Air Joga i masaże w Zagrodzie Ojrzanów to nasza nowa propozycja aktywnego wypoczynku. Nieco krótsza bo weekendowa i dużo bliżej, przynajmniej dla mieszkańców Warszawy i okolic. Można jechać o każdej porze roku,  tam zawsze jest pięknie niezależnie od pogody.

ojrzanow-sunset

Zagroda Ojrzanów to urokliwy pensjonat położony zaledwie 30 km od stolicy, ale kiedy wjedziecie na jej teren poczujecie się jak  w środku mazurskiej głuszy. Otoczona Młochowskimi lasami i stawami, daje możliwość oderwania się od codzienności. Aby zapewnić wam ruch na najwyższym poziomie, niezależnie od poziomu umiejętności w programie szeroki wachlarz zajęć z jedną z czołlowych nauczycielek w kraju – Leirą Tarą Maye: air joga, joga relaksacyjna z aromaterapią, ćwiczenia oddechowe i pilates. Relaks i regenerację dopełniają magiczne ręce Justyny i Fizjobell.

Weekend w  Ojrzanowie  rozpoczął się 18 listopada wieczorem, kolacją i omówieniem krótko tego jak będzie wyglądał rozkład zajęć na najbliższe dwa dni (niektórzy uczestnicy dojechali w sobotę rano).

Każdy dzień zaczynaliśmy od pranayamy, potem śniadanie i czas na masaże, relaks, spacery, jazdę konną lub obserwację przyrody. Przed obiadem zajęcia air jogi w pięknej przeszklonej sali, tam naprawdę można poczuć kontakt z naturą i przypływ pozytywnej energii, sami zobaczcie:

ojrzanow-boskasalaojrzanow-relaks

 Po lunchu  kolejna porcja masaży oraz czas na przygotowanie ciała i umysłu na pilates z Tarą Maye, Ci którzy próbowali wiedzą, że nie jest łatwo;) ale warto bo daje ogromna satysfakcję i  na pewno nie jest nudno! Wieczorem kolacja i  joga relaksacyjna, pora wyciszenia i uspokojenia zmęczonego szybkim życiem organizmu.  Po takiej dawce ruchu poczułabym się wykończona i marzyła o łóżku. A jednak świeże powietrze i magiczna atmosfera tego miejsca sprawiła, że kilka dziewczyn znalazło siłę na  saunę w domku na wodzie. Odważniejsi prosto z sauny mogą wskoczyć do stawu, podobno niezapomniane przeżycie 😉

ojrzanow-justyna-ii

Nam się bardzo podobało dwa dni obcowania z przyrodą, połączenie ciała z umysłem poprzez ruch i masaże pozwala odnaleźć równowagę w zwariowanym trybie życia dzisiejszych czasów. A poza tym jedzenie było pyszne! Kuchnia serwuje dania jarskie, ser kozi, olej rzepakowy, kiszoną kapustę, kwas buraczany. Wszystko z gospodarstwa prowadzonego przez Zagrodę Ojrzanów.

Jeżeli macie ochotę spróbować, zapraszamy na kolejny wyjazd już w lutym, szczegóły tutaj.