Księżyc w nowiu to czas spowolnienia, zwrócenia się do swojego wnętrza, czas refleksji. Teraz możesz lepiej poznać i zrozumieć siebie, swoje cele i pragnienia. To co rozpoczniesz w tym szczególnym czasie ma dużą szansę powodzenia.

Słońce i Księżyc są w znaku Barana co wyjątkowo sprzyja, zrozumieniu kim naprawdę jesteś i czego chcesz,  poza tym czego oczekują od Ciebie inni. Baran daje Ci ogromną siłę do zamanifestowania swojej osobowości i pokazania, że jesteś niezwykły we wszystkim co robisz. Teraz właśnie powinieneś się skupić na tym co sprawia, że jesteś jedyny w swoim rodzaju i zaufać swojemu instynktowi. Zrozumieć, że  masz władzę nad swoim życiem i możesz wszystko!

Ćwicząc jogę w tym czasie nie skupiaj się na tym żeby wykonywać jak najtrudniejsze pozycje ale skoncentruj się na poznaniu samego siebie i swoich możliwości, nie chodzi o to CO robisz ale JAK to robisz! Dlatego w ten weekend podczas ćwiczeń jogi lub jakichkolwiek innych aktywnosci (bieganie, taniec), staraj się wsłuchać w swoje ciało i zrozumieć czego potrzebuje.

Poczuj swoje ciało, uwolnij swój umysł! Wiedz, dokąd zmierzasz, ale ciesz się drogą która prowadzi Cię do celu! Aby w pełni wykorzystać moc tego nowiu staraj się odpuścić i popłyń z prądem! Baran jego główny znak jest egoistą Ty też czasem  możesz!

Nasz soundtrack na ten nów to  “Magnificent” by Dynasty

 #moonsoundtrack