Naszym ulubionym miejscem do organizacji wyjazdów air jogowych oraz pilatesowych jest Zagroda Kuwasy. Nie tylko dlatego, że miejsce jest niezwykle urokliwe a obsługa oraz właściciele przemili i pomocni:) Przeczytajcie z jakiego powodu jeszcze warto wybrać się na nasz wyjazd właśnie tam.

dom

Hotel położony jest na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego, świeże powietrze i mnóstwo miejsca na spacery , przejażdżki rowerowe oraz podglądanie przyrody. Na miejscu organizowane są wycieczki na Czerwone Bagno, gdzie z wieży widokowej można obserwować różnorodne ptaki, łosie a nawet wilki. Koszt przewodnika dla grupy: 250zł.

łoś

W lecie warto spróbować swoich sił w spływie kajakowym po jeziorze Dreństwo a następnie rzeką Jegrznią aż do mostu w Kuligach. Koszt: 45zł osoba.

Jazda konna zarówno dla początkujących na lonży albo zaawansowanych: wycieczka po lesie lub pławienie koni (kąpiel z końmi w jeziorze).

40 zł – lonża 30 min
45 zł – maneż 45 min ( jazda na ujeżdżalni pod okiem instruktora)
60 zł – jazda w teren (pierwsza godzina)
50 zł – jazda w teren (kolejna godzina)

SAMSUNG CSC

Pieczenie sękacza: jest to unikalne ciasto, wypiekane na żywym ogniu wg tradycyjnej receptury.
Każdy będzie miał okazję kręcić wałkiem tak, by powstały charakterystyczne „sęki”. Pokaz kończy degustacja ciepłego, pachnącego dymem ciasta. Pieczenie trwa ok. 2 godzin.
Pokaz pieczenia sękacza wraz z konsumpcją : 800zł/ grupa

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Masaże:
Cena: 30 min – 40 zł – 50 zł
Cena: 60 min – 60 zł – 80 zł

12067836ret

Dzieci mogę się bawić na placu zabaw na terenie Zagrody (huśtawki, trampolina, zjeżdżalnie, piaskownica), ponadto do dyspozycji gości są paletki i lotki do badmintona oraz piłki do gry ręcznej i nożnej. Sala do ping ponga na pierwszym piętrze.