MAGIC TOUCH & FIZJOBELL

Masaże – Rehabilitacja – Terapia Holistyczna

Masaż relaksacyjny Body Work – holistyczna regeneracja

Relaksacyjny masaż Body Work to intensywnie odprężający masaż relaksacyjny z elementami pracy z ciałem takich jak: dynamiczne rozciąganie, terapeutyczna relaksacja głęboko położonych tkanek, aktywizacja układu nerwowego, regeneracja powysiłkowa zawsze oparta na ciągłym dotyku ciała pacjenta i właściwym masażu.

Czas trwania: 1,5h Cena: 250 zł

Masaż tkanek głębokich – MGT

MGT to forma precyzyjnej, zaprogramowanej terapii pacjenta lub sportowca dostosowana do konkretnej jednostki. Za pomocą tej techniki wpływam na stan napięcia mięśniowego i powięziowego. Korekcja wad i leczenie dysfunkcji narządu ruchu z szczególną uwagą na  zmiany struktury tkanek i ograniczenia ruchomości

Czas trwania: 1/1,5h Cena: 160/ 210 zł

Masaż klasyczny leczniczy – rehabilitacja

Klasyczny, najpopularniejszy zabieg wykonywany w gabinetach masażu. Może mieć różne działanie  w zależności od potrzeb pacjenta: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze. W mojej pracy jest to jeden z elementów indywidualnej rehabilitacji pacjenta.

Czas trwania: 1/1,5h Cena: 160/ 210 zł

Masaż modelujący sylwetkę – estetyka

Masaż modelujący jest to praca na wybranych częściach ciała jak uda, pośladki, powłoki brzucha. Skutecznie i trwale odchudza i modeluje sylwetkę oddziaływując na powierzchowną i głębokoą warstwę tkanki tłuszczowej.

Czas trwania: 1/1,5h Cena: 160/ 210 zł

W ramach ceny każdego zabiegu bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne i rozpisanie terapii indywidualnej.