OCZYSZCZAJĄCA, UZDRAWIAJĄCA I HARMONIZUJĄCA PRAKTYKA

Czakry są częścią złożonej siatki energetycznej naszego systemu. Mają wpływ na  fizyczne, emocjonalne, oraz duchowe samopoczucie każdego z nas. Przepływające przez nas energie są odbiciem tego, co dzieje się wewnątrz i mogą być modyfikowane za pomocą odpowiednich asan, oddechu, medytacji, a także chromoterapii. Czakra joga łączy wszystkie te elementy w celu optymalizacji funkcjonowania ciała i umysłu oraz zrównoważenia bardziej subtelnych aspektów naszego istnienia.

Mamy 7 czakr. Każda odpowiedzialna jest za inną część ciała, gruczoł i organ. Każdej przypisany jest inny kolor, dźwięk, a także konkretny atrybut naszej osobowości. Korelacji tych używamy do uzdrowienia, pobudzenia i przywrócenia równowagi psycho-fizycznej.

___________________________________

Termin …

godzina: 18.30 – 20.00

miejsce: Joga Klub
ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Warszawa (na tyłach Hotelu Mariot)

Formularz zgłoszeniowy

cena: 40zł

Warunkiem rezerwacji jest zapisanie się na listę i wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 20zł na poniższe konto:
numer konta: 71 1030 0019 0109 8530 0029 6538
odbiorca: Nin Lingua Nina Staśkiewicz
tytuł przelewu:  Czakra Joga

Reszta kwoty płatna na miejscu.

_____

Zajęcia zaczynamy od oddechu i wsłuchania się w swój aktualny stan energetyczny. Następnie przechodzimy przez wszystkie czakry po kolei. Dla każdej z nich wykonujemy konkretne asany i skupiamy oddech w określonym obszarze ciała, tak aby pobudzić dany ośrodek energetycznych. Aspekt koloru i dźwięku jest bardzo ważną częścią procesu równoważenia czakr. Tak więc, podczas praktyki muzyka i światło będą także odpowiednio dopasowane do każdej z nich.
Zajęcia zakończymy medytacją, która pozwoli na wyciszenie i zharmonizowanie czakr w zależności od własnych potrzeb.