Joga to połączenie ciała z umysłem, dążenie do samodoskonalenia i pełna harmonia czyli akceptacja siebie, takimi jacy jesteśmy dzięki czemu lepiej odbieramy i traktujemy innych ludzi. Czy świat nie był by piękniejszy gdybyśmy wszyscy byli tacy? Nie mówię, że zawsze będziecie z siebie zadowoleni i szczęśliwi ale łatwiej podniesiecie się po porażce i zawsze znajdziecie jakieś jasne strony. „ Nie chodzi o to żeby być dobrym w czymś ale żeby być dobrym dla siebie”. A po za tym naprawdę zaczniecie lepiej wyglądać;)

Odzyskacie wewnętrzny spokój i nauczycie się radzić sobie ze stresem. Tu przeczytacie o tym troszkę więcej.

Poczujecie się szczęśliwi – wysiłek fizyczny sprzyja produkcji endorfin (joga jest naprawdę wymagająca) a medytacja nauczy was jak się relaksować bez wspomagaczy w postaci alkoholu lub innych używek;)

Staniecie się bardziej otwarci na nowe. Również dlatego, że na zajęciach jogi można poznać naprawdę różnych ludzi i zaprzyjaźnić się z kimś z kim normalnie nie zamienilibyście nawet jednego słowa.

Poznacie swoje ciało, wasza postawa się poprawi i nabierzecie pewności siebie.

Joga generuje rozwój zachęca do stawiania sobie nowych celi i wyzwań.

Z praktyką jogi zazwyczaj przychodzi zmiana diety. Nie wszyscy zostaną wegetarianami czy weganami ale będziecie przywiązywać większa wagę do tego co jecie. Poznając swoje ciało zaczniecie je traktować z szacunkiem i nie będziecie chcieli go zaśmiecać. Bo każdy z nas chce dbać o ukochaną osobę.

A co za tym idzie będziecie szczuplejsi cera stanie się ładniejsza a wy coraz bardziej szczęśliwi i życzliwi dla innych.

Aha i joga jest bardzo pomocna w problemach z kręgosłupem lub na inne dolegliwości, trzeba tylko praktykować mądrze. Dbaj o siebie na macie – modyfikacje w jodze.

Więc na co jeszcze czekacie?