Zagroda Ojrzanów to urokliwe, magiczne miejsce schowane wśród ostępów lasów Młochowskich, zaledwie 30 km od Warszawy ale kiedy tam przyjedziecie poczujecie się jakbyście się przenieśli w czasie. Drewniana zabudowa, otoczona zielenią i jeszcze te zwierzęta, owce, kury, kozy prawdziwa wiejska sielanka;) Właśnie tam robimy nasze wyjazdy Magic Touch & Fly.

Nie jesteśmy fankami wczesnego wstawania i uważamy, że joga to ma być przyjemność a nie reżim dlatego dzień zaczynamy od  śniadania o 9.00 i leniwego przeciągania się, które świetnie przygotowuje do bujania się w hamaku:) Tak naprawdę air yoga doskonale wzmacnia, rozciąga i pomaga przywrócić równowagę w ciele. Przede wszystkim jednak, dzięki unikalnej technice wykonywania pozycji odwróconych, przynosi ogromną ulgę kręgosłupowi i rozluźnia cały system nerwowy.

Kasia air yogę ćwiczyła pierwszy raz w życiu:) my jesteśmy pod wrażeniem:)

Wiadomo, że wiszenie z głowa w dół wzmaga apetyt dlatego po zajęciach z air yogi robimy przerwę na pyszny wegetariański obiad. Panie w kuchni się postarały, było tak dobre, że nie zdążyłyśmy uwiecznić wszytkiego na zdjęciach;) Potem czas na odpoczynek i masaże z Justyną i Halszką z Fizjobell

przerwa na herbatkę

O 17.00 zaczynamy pilates i tu już robi się poważnie bo Tara Maye bardzo dba o to, żeby wszyscy prawidłowo wykonywali ćwiczenia i nie odpuszcza. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko urazów i zmuszamy do pracy odpowiednie partie mięśni. Czas na pilates wykorzystany jest w 100%.

Nie jest łatwo ale pilates naprawdę świetne robi całemu organizmowi i doskonale wzmacnia mięśnie.

a po wszystkim macie mnóstwo energii i doskonały humor:)

Po kolacji już tylko przyjemności, czyli masaże, spacery i joga relaksacyjna, oraz degustacja porzeczkowego soczku;)

Po krótkiej “drzemce” na jodze niektórzy naprawdę zamarzyli o śnie, a inni postanowili się uśmiechnąć do właściciela Zagrody Ojrzanów i załapać na jeszcze odrobinę domowego “soczku” z porzeczek;) W Zagrodzie kupicie też różne przetwory oraz pieczony na miejscu chleb na zakwasie.

Niedzielę zaczęliśmy od pranayamy nad jeziorem, można było się do nas przyłączyć na facebooku. A później już tylko latanie, obiad i joga shake off , która uwalnia napięcia nagromadzone w ciele i pomaga przywrócić równowagę psycho-emocjonalną, żeby w nowy tydzień wejść zupełnie wolnym i naprawdę zrelaksowanym:)

Bardzo się cieszymy że z nami byliście i nie możemy się ju doczekać kolejnego wyjazdu:) Oby pogoda była tak samo piękna!

rozciąganie na air yodze