Joga Shake Off to nowa, psychosomatyczna metoda na odstresowanie. Uwalniając napięcia nagromadzone w ciele, technika ta, pomaga przywrócić równowagę psycho-emocjonalną. Jest połączeniem jogi i świadomego oddechu z naturalną skłonnością organizmu do uwalniania stresu poprzez wytrząsanie napięć i negatywnych emocji.

___________________________________

termin …

miejsce: Oxygen Fitness & Wellness Club
ul. Kazimierza Gierdziejewskiego 7
02-495 Warszawa Ursus

_____

Dla kogo

Ten warsztat jest dla każdego, kto kiedykolwiek doświadczył negatywnych skutków stresu, lub boryka się z utrzymującym się przez dłuższy czas napięciem psychicznym. Jest to doskonała technika relaksacyjna, która może być również bardzo pomocna w radzeniu sobie z traumami zarówno fizycznymi, jak i emocjonalnymi.

Wymagana przynajmniej podstawowa znajomość jogi.

Warsztat

Zaczniemy od oddechu, aby wsłuchać się w siebie i poczuć swoje ciało. Bycie tu i teraz jest kluczem do rozpoczęcia procesu samoleczenia. Jest to moment, aby uświadomić sobie, gdzie jesteśmy fizycznie, psychicznie i emocjonalnie, oraz poczuć co nas blokuje. Ale nawet jeśli nam się to nie uda, wrodzona mądrość naszego ciała zrobi to za nas.

Później przejdziemy do bardziej wymagającej części – praktyki Vinyasa jogi, która poprzez rozgrzanie i zmęczenie przygotuje nas do koncowego shake off-u.

Shake-off, czyli wytrząsanie to czas, kiedy leżymy na macie i dajemy się ponieść naturalnemu potencjałowi swojego ciała, które poprzez odpowiednie ułożenie zaczyna wibrować. Ta część praktyki nie wymaga niczego więcej niż poddania się naszej wrodzonej zdolności do samouzdrawiania.

___________________

Żeby dowiedzieć się więcej o tej technice przeczytaj:

Co to jest Joga Shake Off

________________________________________

W przypadku pytań napisz:
info@airyogapilates.pl
________________________________________

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o nowych terminach naszych warsztatów zapisz się na nasz

Newsletter