Oto krótka relacja z naszego ostatniego wyjazdu Air Joga Mazury 2015!     

O naszym poprzednim pobycie możecie przeczytać tutaj

Wszyscy uczestnicy pojawili się w Zagrodzie Kuwasy  w czwartek wieczorem.  Większość zmęczona po całym dniu pracy i podróży więc tylko kolacja, krótkie omówienie jutrzejszego planu dnia i spać:)

SAM_1577ret-sm

Pochmurny poranek nie zachęcał do wstania ale chyba ciekawość jak będzie wyglądała pranayama z Leirą a może głód… wygoniły dziewczyny z łóżek. Bardzo dobrze bo szybko się rozpogodziło i tak było już do końca wyjazdu! Po śniadaniu i krótkim odpoczynku nadeszła pora na pierwszą sesję air jogi, która dzięki jedwabnemu hamakowi oraz świetnej instruktorce jest przyjemnością w czystej postaci, głęboko rozciąga, odpręża, odblokowuje ciało i otwiera umysł! Myślę że spełniła swoje zadanie;) bo wszyscy nabrali energii i po obiedzie wsiedli na rowery lub konie i wyruszyli na zwiedzanie okolicy…

SAM_1475ret-sm

Hotel znajduje się w samym centrum Biebrzańskiego Parku narodowego, co gwarantuje nie tylko piękne widoki ale też wspaniałe świeże powietrze i spokój. Można się też wybrać na zwiedzanie Czerwonego Bagna. W Zagrodzie Kuwasy znajduje się również niewielka stadnina, są organizowane wyjazdy w teren oraz “pławienie koni” (pływanie na grzbiecie konia w jeziorze). Można popływać kajakiem lub wybrać się na prawdziwy 3 godzinny spływ kajakowy po Jeziorze Dreństwo a następnie rzeką Jegrznią.

SAMSUNG CSC

Po pysznej wegetariańskiej kolacji nadeszła pora na jogę relaksacyjną z  aromaterapią, która pomaga pozbyć się  stresu związanego z codziennym życiem, uspokaja i bardzo korzystnie wpływa na nastrój… Warto zabrać ze sobą kocyk bo pod koniec robi się naprawdę błogo, większość prawie zasnęła:) W sobotę dla tych którzy chcieli intensywniej popracować nad swoją figurą i wzmocnić mięśnie oprócz stałych zajęć była też lekcja pilatesu!

SAMSUNG CSC

Dziewczyny wyjeżdżały bardzo zadowolone i wypoczęte mimo że Leira nikomu nie odpuszcza na zajęciach;)

Jeżeli lubicie ciszę oraz relaks na łonie natury, świeże powietrze i latanie zapraszamy na wyjazdy z Air Jogą, najbliższy już 22-25.10.2015 wzbogacony o masaż relaksacyjny i terapię manualną z Justyną!

Więcej informacji tutaj
Formularz zgłoszeniowy

SAMSUNG CSC