Doświadcz duchowej strony jogi. Połącz się ze swoim wyższym ja, pozwól marzeniom się materializować.

________________________________________

Ostatnie warsztaty “Joga – Moja Modlitwa”  odbyły się w czerwcu 2016.

Jeżeli chcesz otrzymywać na bieżąco  informacje o nowych terminach warsztatów zapisz się na nasz

Newsletter

________________________________________

Korzyści płynących z jogi jest wiele: łagodzi ból, wzmacnia, relaksuje i odmładza oraz daje czystą radość pochodzącą z bycia Tu i Teraz, w zgodzie ze swoim ciałem. Ale nie możemy zapominać, że joga to o wiele więcej niż aspekt psycho-fizyczny. Joga jest nauką życia, która łączy Cię z głębszą, prawdziwszą częścią Ciebie. Jeżeli jej na to pozwolisz, Joga stanie się Twoją modlitwą i sposobem na życie.

Ten warsztat poprowadzi Cię od fizycznych, do bardziej subtelnych aspektów vinyasy. Zauważysz jak połączenie ciała z oddechem rozjaśnia umysł, a to pozwala świadomie odczuć połączenia ze źródłem, czy Bogiem.

Będziesz miał okazję doświadczyć jogi jako medytacji poprzez ruch; praktyki, w której ciało podąża za oddechem, umysł podąża za ciałem, a cała Twoja istota zanurza się w boskości otaczającej nas rzeczywistości.

Skupimy się na oddechu, który zaciera granice nie tylko pomiędzy ciałem i umysłem, ale i tym co uznajesz za możliwe i tym co wydaje ci się nieosiągalne.

Warsztaty będą obejmowały rozszerzoną praktykę vinyasy i pranajamy (ćwiczenia oddechowe) aby podnieść Twoją wibracje.

Dowiesz się jak wykorzystać energię, która powstaje podczas praktyki aby zwiększyć swój potencjał twórczy i przyciągnąć do siebie to czego pragniesz. Kluczem do ukierunkowania tej energii, będą wizualizacje.

Podczas gdy praca z ciałem i oczyszczanie umysłu, rozpoczyna proces manifestacji, wyobraźnia jest kluczem, który otwiera nieograniczone możliwości. Tak więc, synchronizując sekwencje vinyasa z konkretnymi wizualizacjami, pozwalasz na przekształcenie myśli w materię, a marzeń w rzeczywistość.

Poprzez umocnienie pragnień w sferze fizycznej tworzysz fundamenty dla życia jakiego pragniesz. Czując je w ciele, dajesz marzeniom możliwość wyjścia poza granice umysłu, urzeczywistnienia się także w życiu.

Dla Kogo?

Osoby mające wiedzę na temat podstawowych asan oraz utrzymania pozycji. Wskazana jest również przynajmniej roczna praktyka vinyasy.

________________________________________

Wszelkie pytania prosimy kierować do Kasi na:
info@airyogapilates.pl, tel. 502 536 739
________________________________________

Zobacz co o Air Yoga Pilates mówią inni:
http://airyogapilates.pl/blog/group/opinie/