zdjęcie: www.nasa.gov

W nocy 30 września księżyc wejdzie w nów w wadze.

 Odblokuje on nasze zmysły, wyostrzy intuicję i  pomoże zaakceptować słabości a jednocześnie wydobędzie nasze mocne strony. Mijający miesiąc był czasem kiedy troszkę sobie odpuściliśmy, wszystko działo się wolniej. W październiku dostaniemy ekstra dawkę energii, która popchnie nas we właściwym kierunku, wzmocni naszą pewność siebie, doda odwagi do uwolnienia się od wszystkiego tego  z czym walczyliśmy lub co przysparzało nam trudności. Pozwoli również odblokować emocje i wyzwolić się od niepotrzebnych negatywnych energii.

Jeżeli otworzymy nasz umysł, poczujemy jak Nów Księżyca popycha nas we właściwym kierunku, pozwalając ostatecznie uwolnić się od przeszłości. Pomoże nam również pokonać strach przed nowym i pokaże, że nie wszyscy musimy myśleć w ten sam sposób i  każdy ma prawo się czasem pomylić.

Pamiętajmy jednak, że nów wspomoże nas tylko wtedy kiedy wyzwolimy się od dawnych negatywnych zdarzeń  i otworzymy na nowe. Warto spróbować  i poczuć lekkość oraz spokój wynikający z odpuszczeniem negatywnych emocji i bolesnych wspomnień.

Październik będzie miesiącem odwagi, siły i zdobywania nowych doświadczeń oraz wiedzy.

Tej nocy z piątku na sobotę (01.10.2016 godz. 2.13)  niebo będzie ciemniejsze niż zwykle więc gwiazdy będą świecić dużo jaśniej, warto wyjść na spacer i czerpać energie ze źródła:)