http://www.thesacredwomb.com/full-moon-ceremony/

Jeżeli ostatnio wątpiliście w siebie, czuliście się nieco niespokojni i niepewni to pełnia księżyca, która nastąpi z  16.10 2016 dokładnie o 6.24, przyniesie ukojenie skołatanym nerwom, poczujemy jak na wszystko spływa jego lecznicze światło . Otrzymamy dodatkową dawkę energii a strach i wątpliwości zostaną rozproszone, gdyż  otworzy on przejście do hinduskiej bogini bogactwa i obfitości (zarówno pod względem materialnym jak i duchowym) Lakszmi. Jej kobieca energia zadziała jak balsam na nasze organizmy, odtruje je i zwiększy przepływ dobrej energii.

To dobry czas na pomyślne zakończenie projektów lub rozpoczęcie nowych, oraz odcięcie się od wszystkiego tego co trzyma nas w miejscu i nie pozwala się rozwijać. Moment na uporządkowanie swojego życia. Paradoksalnie odkryjemy w czasie tych porządków, że nie wszystko da się kontrolować i ułożyć w pudełku, dlatego powinniśmy  czasami sobie odpuścić i pozwolić sprawą płynąć swoim rytmem. Korzystne ułożenie planet wesprze nas również w obszarze uczuć o ile poważnie kimś myślimy, pomogą podjąć zobowiązania i  znaleźć kompromis.

A jeżeli mimo pozytywnego wpływu pełni księżyca nadal macie jesienną chandrę to możecie pomyśleć o małym prezencie dla Lakszmi .

W Indiach mówi się, że Lakszmi obmywa nocne niebo słodkim deszczem  zwanym  Amrita Barkha. Księżycowa kąpiel w tym nektarze przynosi specjalne korzyści, powinna zawierać delikatne kolory i słodkie dodatki.

Możecie przygotować taki księżycowy nektar zostawiając szklankę dowolnego słodkiego mleka (może być roślinne) w noc pełni księżyca a później podzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną,  aby zwiększyć korzystny wpływ pełni. A jeżeli macie ochotę na coś bardziej wyszukanego, polecam budyń z mleka ryżowego http://www.vegrecipesofindia.com/rice-kheer-recipe-chawal-ki-kheer/ lub jaglanka z tego przepisu wystarczy zamiast wody dodać mleko np. migdałowe:)

źródło:http://yoganonymous.com/deep-surrender-on-the-full-moon-vedic-astrology

http://www.anandastrology.com/blog/-riding-the-wave-of-uncertainty-revati-full-moon-vedic-astrology