Zapraszamy na letni podniebny relaks w hamaku! Mamy dla was, aż trzy terminy na weekendowe wyjazdy z Air Jogą (praktyka jogi przy użyciu jedwabnego hamaka), w cudownym miejscu z dala od zgiełku miasta.

Osobiście z Leirą sprawdziłyśmy dla was Zagrodę Kuwasy i jest tam jeszcze piękniej niż można to zobaczyć na zdjęciach…

Niezwykle klimatyczny niewielki hotel w samym centrum Biebrzańskiego Parku narodowego,oferuje nie tylko wygodne pokoje pachnące lasem, wyjątkowo sympatyczną obsługę i pyszną kuchnię ale również szereg innych atrakcji.

KuwasyRec-Pic-(24)(36)sm

My przyjechałyśmy na miejsce późnym wieczorem i spotkała nas miła niespodzianka w postaci przepysznych kotlecików ziemniaczano -grzybowych z sosem ze świeżych pomidorów i ziół. Po takiej kolacji postanowiłyśmy zwiedzić okolicę, a resztę wieczoru spędziłyśmy na tarasie obserwując cudowne, rozgwieżdżone niebo. Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałam tyle gwiazd! Naprawdę można się w nie wpatrywać  całą noc, co chwila zapalają się nowe, trudno się oderwać:)

Rano obudziło nas nie tylko słońce i rżenie koni, które pasły się tuż pod oknami naszego pokoju… Znajduje się tu niewielka stadnina, są organizowane wyjazdy w teren oraz “pławienie koni” (pływanie na grzbiecie konia w jeziorze).

Dla tych którzy wolą spacery na własnych nogach, jest również wiele atrakcji, chociażby wycieczka na czerwone bagno lub przechadzka po lesie, które są tutaj przepiękne. Można również popływać kajakiem, lub wybrać się na prawdziwy 3 godzinny spływ kajakowy po Jeziorze Dreństwo a następnie rzeką Jegrznią.

KuwasyRec-Pic-(7)(16)sm

My na dobry początek postanowiłyśmy zjeść śniadanie  w towarzystwie miejscowych kotów;) Duży wybór różnego rodzaju płatków do mleka, świeży chleb na zakwasie, sery, pyszny koktajl ze świeżych owoców i fenomenalna jaglanka (płatki jaglane z suszonymi owocami i orzechami). W ofercie Zagrody jest kuchnia, wegetariańska, wegańska i bezglutenowa.

KuwasyRec-Pic-(26)(28)sm

Czas bardzo szybko minął i niestety musiałyśmy opuścić to cudowne miejsce ale już nie możemy się doczekać żeby przyjechać tu znowu…

Zapraszamy na niepowtarzalne wyjazdy z jogą w hamaku! W ciszy mazurskiej wsi będziesz miał/a okazję odciąć się od rzeczywistości, zawisnąć w powietrzu (dosłownie) i odnaleźć wewnętrzny spokój. Air Joga to praktyka asan przy użyciu jedwabnego hamaka. Jest to świetny sposób na głębokie rozciągnięcie ciała i przygotowanie do trudniejszych asan. Dzięki bardzo prostej technice wykonywania pozycji odwróconych, Joga w Powietrzu to również niezwykłe narzędzie dla tych, którzy wciąż jeszcze obawiają się stania na głowie, czy na rękach.

Dostępne terminy:

________________________________________
Termin: 25-28.06. 2015

Formularz Zgłoszeniowy

________________________________________
Termin: 13-16.08. 2015

Formularz Zgłoszeniowy

________________________________________
Termin: 24-27.09. 2015

Formularz Zgłoszeniowy

_______________________________________

Wszystkie szczególy (plan. atrakcje, koszt, dane do przelewu)  znajdziesz tutaj

_______________________________________

Warsztaty prowadzi Leira
nauczycielka Jogi, Pilatesu i prekursorka Air Jogi w Polsce.

więcej info

Wprawdzie pogoda jeszcze niezbyt letnia, ale relaks pierwsza klasa:)