O Jodze z Leirą…

“Próbowałam wielu form aktywności fizycznej z Jogą włącznie ale tylko zajęcia Jogi z Leirą spowodowały, że zaczęłam przychodzić regularnie, nie zmuszam się i jest mi autentycznie przykro kiedy nie mogę na nich być. Sprawiają, że czuję się dobrze ze sobą i lepiej „odbieram” świat. Po zajęciach jestem pozytywnie zmęczona, rozciągnięta, całe moje ciało jest wzmocnione i na pewno każdy mięsień został poruszony, zwłaszcza te z którymi mam problemy – bardzo indywidualne podejście, (żaden inny trener nie przywiązywał tak dużej uwagi do tego czy prawidłowo wykonuję ćwiczenia, oraz do oddechu), można się naprawdę dużo nauczyć o swoim ciele.

Najlepsze jednak jest to, że odbieram te zajęcia jako fajną zabawę, a nie nudne, żmudne ćwiczenia. Ani razu nie miałam ochoty wyjść w połowie (zdarzało mi się to wcześniej parę razy), zawsze wychodzę naładowana pozytywną energią.” Kasia W.


“Miałam okazję poznać Leirę i ćwiczyć pod jej uważnym okiem doświadczając z wielką mocą jej pasji, otwartości, zaangażowania i profesjonalizmu.
Nie jest tajemnicą, że jakości nauczyciela są głęboko odczuwalne i mają wpływ na naszą praktykę. Pracując z Leirą jeszcze głębiej poczułam potencjał tkwiący w Jodze. Tym co rezonowało ze mną najsilniej i co najsilniej mnie inspirowało, jest jej duża świadomość ciała i oddechu oraz harmonia i siła, które stąd płyną. Praca z nią była dla mnie jedną z najsilniejszych “jogowych” inspiracji.” Magda M.


“Moje ulubione zajęcia Leiry to Joga Relaksacyjna z Aromaterapią – cudowne zajęcia dla ciała i duszy – uwielbiam!

Leira prowadzi zajęcia inaczej niż większość instruktorów Jogi, czy Pilatesu z jakimi się zetknęłam. Jest bardzo profesjonalna, w czasie zajęć zwraca baczną uwagę na szczegóły, koryguje na bieżąco, stara się wpoić zasady prawidłowej postawy, tak abyśmy umieli utrzymać ją również w życiu codziennym. Jej ćwiczenia uelastyczniają ciało i poprawiają sylwetkę. Ćwiczymy partie mięśni niezwykle istotnych dla naszej sylwetki, których zwykle nie używa się na codzień (np. dolne mięśnie brzucha).

Przedtem, po zajęciach z innymi instruktorami, zdarzało się że bolał mnie kręgosłup i myślałam, że tak ma być. Ale po zajęciach Leiry nigdy tak się nie dzieje, gdyż ona pilnuje uczestników, by ćwiczyli prawidłowo, by odpowiednimi mięśniami trzymali układ kostny, by nie machali nogami wykrzywiając i nadwyrężając przy tym kręgosłup.

Leira prowadzi zajęcia w sposób bardzo oryginalny, każde ćwiczenie które wykonujemy jest przemyślane. A wachlarz ćwiczeń, które proponuje uczestnikom na zajęciach jest ogromny! Nigdy nie jest nudno, nigdy nie ma rutyny! Mam wrażenie, że nawet joga, którą prowadzi jest trochę “jej” autorska. Z pewnością bierze z niej to co najlepsze. Leira doskonale zna budowę ciała i z powodzeniem dobiera odpowiednie ćwiczenia do problemu. Pewnego dnia wyleczyła mnie z ponad miesięcznego bólu kręgosłupa jedną pozycją. Zajęło to 5 minut!!!

Najważniejsze dla mnie – uczestniczki jest to, że czuję się po jej zajęciach dobrze, nic mnie nie boli, chociaż na codzień pracuję za biurkiem, mam lepszy nastrój, ładniejszą postawę, chodzę z większym wdziękiem i mówią, że schudłam!!!” Agnieszka D.


O Air Jodze z Leirą…

“Joga w Powietrzu jest super sposobem na bardzo głębokie rozciągnięcie mięśni. Czuje że wzmacnia i ujędrnia moje ręce, brzuch, plecy i nogi, uczy płynności ruchów a jednocześnie można się na niej zupełnie odciąć od rzeczywistości i poczuć jak małe dziecko, albo akrobata, niesamowicie rozluźnia, odstresowuje i pomaga na ból głowy;) uzależniająca.”  Kasia W.

Coś co wydawało mi się niemożliwe, stało się osiągalneZe względu na uraz stawu barkowego nie mogę wykonywać wielu ćwiczeń. Joga w powietrzu okazała się strzałem w dziesiątkę. Rozluźnia przykurczone mięśnie, pozwala pracować im w odciążeniu, jednocześnie wzmacniając ciało. Przez kilka dni po zajęciach utrzymuje się wyprostowana sylwetka i można zapomnieć o bólu szyi po wielogodzinnym siedzeniu przy komputerze.
Zajęcia z Leirą są wymagające ale nawet osoby początkujące – jak ja- dają sobie radę. Polecam wszystkim, a szczególnie cierpiącym na bóle kręgosłupa lub mocno spiętym.” Ania M.
“Dziękuję za wspaniałe warsztaty w ostatnią niedzielę. Były to dla mnie zajęcia zupełnie nowe, bardzo wymagające, ale czułam się znakomicie: i w trakcie i po.
Bardzo mi się podobał Twój szacunek dla nas i naszego czasu. Żadna minuta Twoich warsztatów nie była stracona, a to bardzo cenię. A często na różnych szkoleniach, warsztatach, część czasu jest stracona. U Ciebie każda minuta po coś.” Joanna K.

O Pilatesie z Leirą…

“Mam wrażenie, że na żadnych zajęciach nie uczy się takiego podejścia – gracji i realnego wzmacniania, kształtowania ładnej postawy – tak, że naprawdę widzę różnicę i czuję, że mi to służy, czuję się zdrowiej, pewniej. I to wszystko jest takie rytmiczne, ani przez moment nie nuży (z czym czasem miałam problem na Pilatesie z innymi nauczycielami), można się wczuć, zmęczyć i naprawdę uwolnić umysł od stresów! jestem zachwycona taką formułą, takim stylem zajęć i atmosferą.” Gosia B.