Joga z muzyką na żywo i Shamanic Journey

A na zakończenie, w prezencie od nas – Indiański Tarot Zwierzęcy!

Yoga Jam Session to energetycznie ukierunkowana, jogą inspirowana praktyka w ruchu. Dla muzycznych maniaków, jogowych fascynatów, oraz dla tych którzy po prostu  lubią się spocić przy dobrej muzyce. Pozytywne wibracje doprawione elektronicznymi beatami i muzyką na żywo. Otwierająca i wzmacniająca praktyka, która uziemia i harmonizuje. 

Praktyka

Zaczynamy od wewnątrz. Spotykamy się w przestrzeni wypełnionej zapachem olejków eterycznych. Przez moment pozwalamy sobie doświadczyć ciszy. Stopniowo muzyka wypełnia ciało i umysł. Otwiera i luzuje. Jammujemy, oddychamy, podnosimy wibracje aż nasz wewnętrzny blask wypełni przestrzeń wewnątrz i wokół nas.

Sesję kończymy delikatną muzyką akustyczną, w miejscu gdzie fale oddechu zatrzymują cię w spokoju. W ciszy, rytm twojego serca wskazuje drogę do domu.

W tej edycji zamiast relaksacji udamy się w szamańską podróż w poszukiwaniu swojego zwierzęcia mocy.

Jak działa jam session?

Ja, będę jammować z wami, tzn. będę służyć jako punkt odniesienia dla tych którzy chcą podążać za moja sekwencją ruchową. Jednak moje instrukcje werbalne będą ograniczone do prowadzenia w aspektach oddechowym i energetycznym (technika i bezpieczeństwo praktyki omówione będą w części technicznej). Celem takiego podejścia jest stworzenie przestrzeni dla tych, którzy będą woleli trzymać się własnej sekwencji, lub freestylować.

Muzyka również będzie improwizowana, tak aby podążać za energią grupy.

Indiański Tarot Zwierzęcy

Z okazji Andrzejek, każdy z was będzie mógł zadać zwierzętom pytanie…

Cena – 70zł. Zaliczka – 50zł (bezzwrotna)

Zapisz się

data: ………

godz: …………

Lokalizacja – jesteśmy w trakcie szukania idealnego miejsca. Dokładne info wkrótce ale na pewno będzie to centrum/okolice