10-ty Stycznia 2016

*

Jak sama nazwa wskazuje, Nów to czas nowych początków, czas kiedy w ciemności możemy marzyć o świetle. Koziorożec symbolizuje niezmordowaną wspinaczkę na szczyt naszych pragnień.

Ale dzisiejszy księżyc to również szansa aby upewnić się, że podążamy za swoją prawdą.

*

Żywiołem Koziorożca jest ziemia, a więc dobrze byłoby skonfrontować marzenia z rzeczywistością. W rzeczywistości manifestacja to ciężka praca. Nie ograniczaj się, ale zaplanuj konkretne kroki, które musisz podjąć aby znaleźć się tam gdzie pragniesz.

Inne aspekty (tzn. trygon księżyca do Jowisza i Węzła Północnego) sugerują. że jest to również dobry moment aby zastanowić się czy cele, które sobie stawiasz są w zgodzie z twoim powołaniem, powodem dla którego tu jesteś. Bywa że nakręcamy się na jakąś wizję, podążamy za nią wyczerpując wszystkie możliwości, ale światełko w tunelu wciąż nam umyka. Czasami padamy ofiarą własnej wyobraźni i próbujemy walczyć z rzeczywistością. Warto pamiętać, że droga do sukcesu nigdy nie jest łatwa, jednak gdy jesteśmy na właściwej ścieżce jeden krok wynika drugiego.

Zastanów się dzisiaj, czy marzenia do których dążysz są w zgodzie z głosem twojego serca. Prawda wzmocni twoje postanowienia i sprawi, że wysiłek przyjdzie Ci z łatwością.

Bo tak naprawdę, jedyne co musimy zrobić to iść do przodu.

Iść, ciągle iść w stronę słońca

Dwa Plus Jeden