Jeżeli chcesz wzmocnić ciało, zadbać o zdrowie kręgosłupa i prawidłową postawę nawet podczas wielogodzinnego siedzenia przed komputerem, to na pewno spodoba Ci się kurs pilatesu, który przygotowała dla Ciebie Leira we współpracy z Portalem Yogi:

PILATES – SILNY BRZUCH, ZDROWY KRĘGOSŁUP

Do ćwiczeń nie potrzebujesz specjalnego sprzętu. Wystarczą dobre chęci i trochę miejsca!

Pilates stworzył Joseph Pilates , który jako dziecko cierpiał na krzywicę i astmę, ale zamiast poddać się, postanowił pokonać swoje ułomności uprawiając gimnastykę i kulturystykę. Przez lata wykształcił własną technikę ćwiczeń, która pomogła mu w pełni uzdrowić i wyrzeźbić swoje ciało. Na początku XX wieku, technika pilates bardzo szybko zdobyła popularność wśród tancerzy i atletów. Dzisiaj, ten rodzaj gimnastyki uprawiają ludzie na całym świecie!

Pilates. to więcej niż trening. Jest to przede wszystkim nauka optymalnego wykorzystania ciała i jego możliwości w życiu codziennym, tak by uniknąć bóli pleców i poprawić swoje samopoczucie. 

Aby dowiedzieć się więcej o tym jak możesz to osiągnąć, zapraszamy na Kurs Pilates z Leirą, który pomoże Ci pozbyć się bóli kręgosłupa, wywołanych siedzącym trybem życia i sprawi, że nauczysz się świadomie kontrolować swoje ciało.

Dodatkowymi korzyściami z ćwiczeń będą: silny brzuch i piękna postawa.

Leira pilates zd 2
Pierwsza część kursu to wskazówki dotyczące prawidłowego wykonywania ćwiczeń, postawy oraz oddechu, który przy tej technice, podobnie zresztą jak w jodze, stanowi absolutną podstawę treningu.

Druga część to opracowany prze Leirę zestaw ćwiczeń, który na pewno nie pozwoli Ci się nudzić, a jednocześnie da czas aby ćwiczyć we własnym tempie, w domowym zaciszu. W programie wzmacnianie, stretching oraz poprawa kondycji i świadomości ciała.

Jako wprowadzenie do kursu przygotowaliśmy DARMOWY MINIKURS, który zapozna Cię z Pilatesem i jego podstawami, tak by przyzwyczaić ciało do prawidłowej techniki oraz przygotować Cię na kolejne poziomy kursu. Jeśli po kilku próbach uznasz, że 30minut to dla Ciebie za mało i potrzebujesz nowych wyzwań, zapraszamy do zapisania się na pełny kurs – Pilates z Leirą – Silny Brzuch, Zdrowy Kręgosłup

Tutaj jest już więcej dynamiki, elementy tańca, i trudniejsze wersje ćwiczeń. W ramach kursu otrzymasz kompendium, które zawierać będzie ćwiczenia wzmacniające brzuch i kręgosłup. Dowiesz się jak ważna jest prawidłowa postawa, mocne mięśnie centrum oraz technika, nie tylko przy pilatesie, ale również podczas sesji na siłowni lub każdej innej aktywności fizycznej, oraz jak to osiągnąć.

Nie przejmuj się jeżeli na początku trening będzie Ci się wydawał trudny. Nie obawiaj się, że zrobisz coś źle. Jeżeli nie znasz jeszcze Leiry to wiedz, że jest perfekcjonistką, więc każde ćwiczenie wyjaśnione jest bardzo szczegółowo, tak by poprowadzić Cię przez trening bezpiecznie i jednocześnie zwiększyć efektywność ćwiczeń. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że na początku może być ciężko skoordynować wszystkie elementy o których będzie mowa, ale praktyka czyni mistrza. Więc słuchaj wskazówek Leiry i ćwicz wytrwale, a na pewno osiągniesz swój cel.

Pamiętaj, że im częściej powtarzasz jakąś czynność tym twoje ciało szybciej ją zapamiętuje. Nie poddawaj się i spróbuj wytrwać w ćwiczeniach, a po jakimś czasie zaczniesz samoistnie się prostować, głębiej oddychać, a co za tym idzie będziesz po prostu lepiej się czuć i wyglądać.


Zapisz się na

PILATES – SILNY BRZUCH, ZDROWY KRĘGOSŁUP

TUTAJ