Nie wiem jak Wy, ale ja lubię wiedzieć co kupuję. Trudno mi się zdecydować na coś czego nie znam, chociaż wszyscy mówią „do odważnych świat należy”. I oczywiście należy, ale jest jeszcze lepiej jeśli ci odważni są dobrze poinformowani.
Dlatego przygotowałyśmy dla Was krótkie relacje z ostatniego wyjazdu. Zobaczcie co o weekendach z air jogą i masażami myślą ich uczestniczki…

Więcej o poprzednich edycjach możecie przeczytać tu i tu

Słysząc o wyjeździe z jogą możesz się zastanawiać:
Czy ja się tam odnajdę? Chcę odpocząć i trochę się poruszać, ale jogowe klimaty często są takie poważne i rygorystyczne… Czy w ogóle dam sobie radę?
Więc po kolei…
Nasze wyjazdy są dla wszystkich, jeżdżą z nami nastolatki, jak i ludzie w kwiecie wieku. Możesz przyjechać z partnerem, nawet jeśli jest niećwiczący. Możesz również zabrać ze sobą psa, gdyż wszyscy pupile są w Kuwasach bardzo mile widziani.
Standardowo oferujemy dietę wegetariańską, ale na życzenie dostępna jest również wersja mięsna.
Poza tym, uczęszczasz tylko na te zajęcia, na które w danej chwili masz ochotę. Tak więc jeśli któregoś dnia drzemka wyda Ci się bardziej zachęcająca niż joga, na pewno nikt Ci nie będzie przeszkadzał.
Nasz program skoncentrowany jest na świadomości ciała, oddechu, i niekiedy sporym wysiłku w kierunku odblokowania tego co nas ogranicza. Słuchanie swojego ciała to Twój pierwszy krok.
Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, tak żeby wszyscy czuli się swobodnie, i aby Leira miała szansę każdemu poświęcić uwagę.
Wyjazdy organizowane są na Mazurach w Zagrodzie Kuwasy bardzo ciepłym przyjaznym miejscu z dala od zgiełku miasta, ze świetną kuchnią. Więc jeżeli chcesz się zrelaksować, odpocząć lub po prostu zapomnieć na chwilę o wszystkim i pooddychać, jest to idealne miejsce.
Najbliższy wyjazd – 11-15 listopad 2015
Informacje i Zapisy

Zapraszamy również na 2 godzinne warsztaty Air Jogi organizowane w Warszawie, dadzą przedsmak tego czego możecie się spodziewać na wyjeździe.
Najbliższe warsztaty wprowadzające z Air Jogi już w sobotę 07.11.2015
Informacje i Zapisy